top of page

ÜRETİM

AR-GE

Yenilikçi bakış açımız ile modayı takip ederek, yenilikçi ve teknolojik yatırımlarımız ile beraber ürünlerimizi öncesinde kumaş ve iplik alanında tüm araştırmalar gerçekleştirerek ve analizler yaparak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

KONFEKSİYON

Kumaşların kesim aşamasında ki süreci tamamlandıktan sonra tüm testlerden geçen ürünler gelişmiş teknolojik makineler ile dikim aşaması gerçekleştirilir. Ürünlerin paketlenme sürecinde ise kalite yönetimi birimi tarafından ürünler kalite kontrole tabi tutulur.

TASARIM

Yapılan AR-GE sürecinden sonra, ürünlerin piyasaya sürülmesinden önce modaya uygun, görsel zevkler göz önünde bulundurularak, birbirinden farklı desen ve renkler araştırılarak tasarım hazırlığı sağlanır. Gerçekleştirilen tasarımlar üretime iletilmeden önce firmanın bünyesinde yer alan sırası ile üretim, yıkama testleri, ürün eleme aşamasını ve stok üretim maliyet aşamasını geride bırakarak, üretim sürecini başlatmak üzere tasarım bölümünden ayrılır.

KALİTE

Dikim aşaması sonlanan ürünler firmanın kalite yönetimi esas alınarak incelenir ve kalite kontrol onayı alınarak paketleme işlemine yönlendirilir.

ÖRGÜ-TRİKO

Büyük bir titizlik ile yürütülen tasarım sürecinde tüm aşamaları tamamlanan iplikler örgü makinelerinde işlem görerek triko haline getirilir.

SEVKİYAT

Sonlanan kalite kontrol onayı süreci ile onaydan geçen her ürün hassasiyet ile paketlenerek, müşterilere sevk edilir.

bottom of page